0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Громадський радник у кожну громаду

Громадські радники – це перша точка доступу до правосуддя для жителів сіл та невеликих міст.

Громадські радники – це звичайні люди, які не мають юридичної освіти, проте пройшли спеціальне навчання з базових правових питань та отримали відповідні свідоцтва.

Вони допомагають визначити правові потреби та проблеми громади, окремих громадян, перенаправляють до компетентної інституції або надають правову інформацію, яка допоможе людині самостійно розв’язати свою проблему.

Детальніше про громадських радників: https://cutt.ly/pCkYN

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Щоб стати громадським радником і взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися за посиланнямhttps://cutt.ly/1CpE8

Кінцевий термін подачі заявок:

- для жителів Київської, Житомирської, Чернігівської, Хмельницької та Черкаської областей - заявки приймаються до 26 березня 2019 року.

- для жителів Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Запорізької областей - заявки приймаються до 15 квітня 2019 року.

- для жителів Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської та Чернівецької областей - заявки приймаються до 13 травня 2019 року.

Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в анкеті.

Участь у навчанні відбуватиметься на конкурсній основі*. За результатами конкурсу відібрані учасники і учасниці будуть запрошені на навчання, яке проходитиме в три етапи, кожен по три дні з проміжком в місяць між ними.

Навчання буде проходити з різних питань: безпека, децентралізація, інформаційна та фінансова грамотність, робота державних інститутів, залучення ресурсів, реалізація прав на освіту, охорону здоров’я та інших.

Для жителів Північного регіону (Сумська, Київська, Чернігівська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька області) навчання почнеться у квітні.

Для жителів Південного регіону (Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька, Черкаська області) навчання почнеться у травні.

Для жителів Західного регіону (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Волинська, Закарпатська, Чернівецька, Рівненська області) навчання почнеться у червні.

Для жителів Південного та Східного регіонів відбір та навчання плануються на осінь 2019 року.

Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова! За умови успішного проходження всіх етапів навчання випускники отримають свідоцтво. Навчання відбувається на безоплатній основі. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат, а також прагнуть створити доступне середовище для всіх.

* З огляду на наповнення навчальної програми, участь в конкурсі не можуть взяти адвокати, юристи, які працюють за фахом, працівники системи безоплатної правової допомоги, співробітники поліції чи інших правоохоронних органів, працівники суду, прокуратури

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу gromadskiradnyky@gmail.com або за номером телефону: +38 097 128 02 10 (з 10:00 до 18:00).

Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги (http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres) та офісах Мережі правового розвитку (http://ldn.org.ua/office/)

25
вересня
11:00

Презентація інноваційного проєкту Dumka.ua

м. Київ, правовий клуб PRAVOKATOR, вул. Дмитрівська, 80, 3-й поверх
Опитування
Так
83%
Ні
17%
Усього опитано: 732