0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Юстиція Волині розповідала лучанам про діяльність громадських радників

31 жовтня 2019, 16:15

Під час чергового прийому громадян у виїзній громадській приймальні юстиції Волині, яка діє при Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки, представники юстиції Волині Микола Герасимик та Богдана Довгополова-Савотюк, окрім консультацій громадян про їх основоположні права та механізми захисту у разі порушення,    знайомили відвідувачів із діяльністю громадських радників.

До слова, основним завдання діяльності громадських радників є підказати мешканцям своєї громади з чого почати вирішення їхніх питань та куди звертатися за професійною правовою допомогою. З ними можна проконсультуватися не лише окремим громадянам, але й представникам місцевої влади, яким потрібні поради у процесах реформування, децентралізації, комунікації тощо.

На сьогодні в Україні діють 137 громадських радників, які об’єдналися в організацію «Асоціація громадських радників України». А на Волині  вони працюють у м. Луцьку, с. Смідин та с. Баїв.
Усі охочі мали гарну нагоду дізнатися про те, хто такі громадські радники, як ними стати, з якими питаннями можна до них звертатись за консультацією і  яка мета їхньої роботи.

А наступного тижня у середу, 06 листопада фахівці Волинської юстиції здійснюватимуть черговий прийом громадян у виїзній громадській приймальні за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3435