0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Мобільний пункт консультування працював на центральній площі міста Тернополя

30 жовтня 2019, 14:37

24 жовтня 2019 року з метою підвищення правової обізнаності мешканців міста Тернопіль фахівці Регіонального та Тернопільського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також Головного територіального управління юстиції області провели інформування громадян щодо можливостей отримати безоплатну правову допомогу та захистити свої права.

Фахівці центрів розповідали перехожим про те, що таке безоплатна первинна та вторинна правова допомога, як їх можна отримати. Розказували вони й про безоплатну правову допомогу у кримінальних провадженнях затриманим, підозрюваним, обвинуваченим та засудженим особам.

«Особа, яка здійснила затримання, зобов’язана повідомити регіональний центр системи БПД про факт затримання. Повідомлення про затримання осіб приймаються Регіональним центром цілодобово. Тож, якщо вас затримали за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення – негайно вимагайте призначення вам адвоката», – наголошували фахівці центрів. 

Під час заходу перехожі отримали інформацію про діяльність центрів, їх розташування та контактні дані. Крім того, мешканці міста отримали роз’яснення про зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та державні гарантії щодо її надання, які визначаються Законом України «Про безоплатну правову допомогу».  

Окрім питань, які безпосередньо стосуються функцій центрів з надання БВПД, містяни звертались за консультаціями для вирішення життєвих проблем, зокрема різного роду земельних питань, порядку оформлення спадщини та отримання субсидій.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3435