0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Полтавщині відбулася чергова зустріч з громадськими радниками

28 жовтня 2019, 17:01

В Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області відбулась зустріч з громадськими радниками Оленою Андрушкевич та Ларисою Карповою.

Громадські радники – активні та небайдужі волонтери, озброєні правовими знаннями та навичками, які вони готові задіяти у своїх громадах. Вони мають карту послуг у громаді, розуміють базові правові питання в галузях сімейного, земельного, спадкового права тощо.

Роль громадських радників є дуже важливою, зокрема в контексті взаємодії їх із системою безоплатної правової допомоги. Адже якщо питання людини потребує більш детальної допомоги, тоді громадський радник перенаправляє людину до фахового юриста, зокрема до органів системи БПД. Така взаємодія, в першу чергу, може стосуватися вивчення правових потреб громад, правопросвітництва, проведення навчальних заходів та забезпечення доступу до правової допомоги.

Команда юстиції Полтавщини тісно співпрацює з громадськими радниками та всіляко сприяє у наданні фахової правової допомоги і забезпеченні відповідного інформаційного матеріалу. Під час чергової зустрічі з параюристами фахівці управління юстиції обговорили інші можливі напрямки співпраці та поділилися досвідом у перенаправленні громадян до належного органу в залежності від предмета звернення.

Наразі в Україні діють 137 громадських радників, які об’єдналися в організацію «Асоціація громадських радників України». Побачити, чи громадські радники вже допомагають у Вашій громаді  можна тут .

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3547