0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Українські зірки розповіли учням столичної школи «Афіни» як протидіяти булінгу

28 жовтня 2019, 16:37

Школярі зі столичної школи «Афіни» дізнались як протидіяти булінгу. В рамках челенджу «Сильні проти булінгу!» Головного територіального управління юстиції у місті Києві актор серіалу «Школа» Микита Вакулюк та відомий телеведучий В’ячеслав Соломка поділились власним досвідом становлення в суспільстві.

Таким чином, за допомогою живих історій відомих українців, співробітники юстиції привертають увагу до проблем насильства та булінгу у школі та показують молоді, як скерувати енергію та сили у правильне русло.

Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко виразив сподівання, що у їхньому шкільному середовищі немає цькування, але нагадав, що булінг не обмежується стінами школи. Станіслав Куценко пояснив, що у цькуванні є три сторони: буллер, той кого цькують, та спостерігач. Закликав школярів ніколи не бути байдужими до проблем однолітків.

Актор Микита Вакулюк розповів, що хоч сам ніколи не ставав жертвою цькування, проте в той час, коли він навчався у школі, не було правопросвітницьких заходів, зі школярами не розмовляли про такі теми. Тому діти  у багатьох випадках просто не мали уявлення, як діяти в тих чи інших ситуаціях.

Владислав Соломка зауважив, що ті випадки цькування, які з ним відбувались у школі, дали йому поштовх будувати кар’єру, гарно вчитись  та ніколи не здаватись.

Співробітники столичної юстиції пояснили учням, куди слід звертатись за допомогою, якщо вони стали свідком булінгу чи самі страждають від цькування.

Відтак, якщо вам необхідна правова допомога (юридична консультація, складання заяви, інших документів) – зверніться до Єдиного контакт-центру безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103. ВАЖЛИВО: діти мають право безоплатно отримати послуги адвоката (складання заяв, представництво в суді).

Якщо дитині необхідна психологічна допомога – зверніться на Національну дитячу «гарячу лінію» для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116-111.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3547