0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Правову допомогу військовослужбовцям надавали на Львівщині

25 жовтня 2019, 16:10

Днями у військовій частині 3002 з відбулась зустріч військовослужбовців з начальником управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарасом Ілечко, представницею Львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Гришицькою.

Нацгвардійці спілкувалися з правниками у форматі «питання-відповідь», а також мали можливість отримати індивідуальну консультацію від працівника юстиції Львівщини. Серед питань які найбільше цікавили військовослужбовців: право на збереження місця роботи, посади, середнього заробітку, розміру пенсій; умови та процедура отримання знижки на оплату комунальних послуг; право на звільнення штрафних санкцій, пені та чи нараховуються проценти за користування кредитом.

Військовослужбовці також дізнались, куди й до кого звертатись, щоб отримати правову допомогу у складанні документів та направлення їх у різні інстанції. Фахівець безоплатної вторинної правової допомоги розповіла про права на отримання допомоги у судових справах, особливо в таких життєвих питаннях, як розірвання шлюбу та виплата аліментів.

Подібна акція не була одноразовою. Представники державних структур залишили свої контактні номери телефонів у військовій частині, щоб захисники у разі потреби могли звернутися для отримання подальших довідок та консультацій.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3253