0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Правову допомогу надавали військовослужбовцям Чернігівщини

25 жовтня 2019, 09:55

«На захисті прав тих, хто захищає нашу батьківщину», - такими словами можна описати роботу працівників системи безоплатної правової допомоги Чернігівщини, що стосується правової підтримки наших захисників.

Вирішення земельних спорів, прийняття спадщини, стягнення та визначення розміру аліментів, питання, пов’язані з оплатою житлово-комунальних послуг, оформлення пільг – з цими та іншими питаннями найчастіше стикаються наші військові. Окрім цього, до них додаються проблеми, пов’язані з проходженням служби, а саме: оскарження доган, отримання грошової компенсації за неотримане речове майно, отримання грошової компенсації за невикористані дні відпустки, перерахунок та виплата індексації та інше.

Тому, для підвищення правової обізнаності військовослужбовців та надання їм юридичних консультацій допомоги фахівці системи безоплатної вторинної правової допомоги Чернігівщини провели низку правопросвітницьких заходів, в ході яких військовослужбовці отримували корисну правову інформацію та правові консультації за місцем проходження служби.

До прикладу, 16 жовтня 2019 року фахівчиня Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Воронецька спільно з представниками Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» зустрілися з військовослужбовцями та організували проведення консультації для них. В ході зустрічі присутнім було надано актуальну інформацію правового характеру, що стосувалась як проходження військової служби, так і повсякденних, життєвих питань.

Під час проведених заходів військовослужбовці отримали детальну інформацію з питань пов’язаних з: правом на безоплатну правову допомогу; правом на безоплатне отримання земельної ділянки; правом на безоплатне медичне забезпечення; правом на безкоштовний проїзд; правом на знижку на оплату житлово-комунальних послуг.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3255