0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

В Одесі відбувся тренінг по медіації для громадських радників

23 жовтня 2019, 10:40

В Одеській юстиції провели тренінг для громадських радників області на тему: «Медіація – шлях до порозуміння. Як кваліфіковано запропонувати медіацію громадянам?».

Президент української академії медіації Луіза Романадзе та член академії медіації Катерина Кармазіна розповіли громадським радникам Одеського регіону що таке медіація, її основні принципи, а також критерії відбору справ для пропонування медіації.

«Медіація – це процедура врегулювання конфлікту шляхом переговорів його учасників за допомогою та за підтримки медіатора. У межах медіації передбачається, що учасники самостійно вирішують власний конфлікт за організаційною допомогою медіатора – спеціально підготовленого посередника, який підтримує сторони в їх прагненні вирішити конфлікт мирним шляхом», - розповіли присутнім члени української академії медіації.

Під час спілкування громадські радники Одещини отримали нові знання та навички, змогли спробувати себе у ролі медіатора та врегулювати конфлікт між громадянами без звернення до суду.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 3256