0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Львівський проєкт з протидії булінгу презентували на саміті UNICEF Child Friendly City

22 жовтня 2019, 16:48

Нещодавно у місті Кельн (Німеччина) пройшов Перший Всеукраїнський саміт міст, дружніх до дітей та молоді. На ньому мери з більш ніж 100 громад світу підписали Декларацію міст, дружніх до дітей та молоді. Декларація складена на основі опитувань, фокус-груп та думок дітей та молоді з усіх куточків світу.

До української делегації молоді на саміті увійшла Лідія Давида — член (секретар) Дитячої дорадчої ради при Львівській міській раді. Саме нею в рамках форуму було представлено проєкт з протидії булінгу «Булінг STOPs тут», до створення та реалізації якого були залучені фахівці Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Проєкт реалізується у Львові в форматі шкільної естафети. Учні знімають відеоролик, в якому висвітлюють проблематику булінгу і передають естафету наступній школі. Разом з презентацією відеоролику, представники управління «Служба у справах дітей», управління персоналом та Головного територіального управління юстиції у Львівській області проводять лекцію-презентацію для школярів щодо причин, наслідків та засобів запобігання булінгу.

Також на саміті продемонстрували відеоролик, відзнятий учнями середньої загальноосвітньої школи № 92 м. Львова в рамках естафети.

Цей проєкт вже допоміг багатьом  учням знайти компроміс між собою та навчив поважати один одного і ставитися з повагою до інших. Для Львова вцілому і для Дитячої дорадчої ради дуже важливим є здобуття звання міста, дружнього для дітей та молоді.

Львівська юстиція планує і надалі продовжувати роботу з активною молоддю, підтримувати їхні ініціативи і сприяти боротьбі з булінгом.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2319