0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Правопросвітницький захід відбувся у Закарпатському обласному військовому комісаріаті

21 жовтня 2019, 15:20

У четвер, 17 жовтня, Команда Закарпатської юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела правопросвітницький захід у Закарпатському обласному військовому комісаріаті в рамках кампанії #ПраваЗахисників проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Представники Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук і Владислав Товтин розповіли військовослужбовцям про передбачений законодавством соціальний та правовий захист військовослужбовців, а також проінформували про права й гарантії для учасників бойових дій, осіб із інвалідністю внаслідок війни та учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил.

Це, зокрема, право на безкоштовний проїзд у транспорті, пільги на оплату житлово-комунальних послуг, безоплатне отримання земельної ділянки, безоплатне медичне забезпечення та оздоровлення, тощо.

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Лариса Фучко розповіла військовослужбовцям про систему безоплатної правової допомоги, порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги та куди звертатися за допомогою.

Нагадуємо, що для отримання безоплатної вторинної правової допомоги (представництво інтересів в суді, складання процесуальних документів) необхідно звернутися до найближчого місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (адреси центрів: https://legalaid.gov.ua/ua/local-centres) або отримати юридичну консультацію за телефоном: 0 (800) 213-103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2319