0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Фахівці Тернопільської юстиції взяли участь у Форумі нових можливостей «Natus vincere»

10 жовтня 2019, 15:03

09 жовтня у Тернополі відбувся Форум нових можливостей «Natus vincere», орієнтований на школярів та студентів. Численні учасники Форуму підготували для молоді тематичні майстер-класи, воркшопи, ярмарок вакансій, тренінги. Також, серед іншого, гості дійства отримали можливість більше дізнатися про молодіжні ініціативи Тернополя та новітні професії.

Приєдналися до Форуму і фахівці Тернопільської юстиції. Зокрема, учні шкіл Зборівського району та студенти групи ПРз-31 юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету під час тематичного тренінгу мали нагоду більше дізнатися про діяльність органів та установ юстиції та про реалізацію кампаній загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Крім того, під час роботи дискусійних платформ Форуму фахівці розповідали школярам та студентам про ініціативи та правопросвітницькі кампанії Мін’юсту, роботу структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Також учасники заходу могли перевірити свої знання в галузі права за допомогою тематичних тестів та дізнатися більше про можливість пройти практику або стажування у Тернопільській юстиції.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2319