0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Урок толерантності провели у Рівненському навчально-виховному комплексі «Колегіум»

9 жовтня 2019, 15:48

У день професійного свята – Дня юриста, працівники юстиції спільно з представниками Патрульної поліції та Рівненської пробації провели тематичну зустріч з учнями 5-в класу навчально-виховного комплексу «Колегіум», що у місті Рівному.
 

Під час уроку фахівці юстиції розповідали школярам про види юридичних професій та особливості роботи в органах юстиції. Відтак завідувачка сектору зв’язків з громадськістю Рівненської юстиції Людмила Пшебільська познайомила учнів з напрямками роботи  юстиції. Особливе зацікавлення у школярів викликали творчі підходи до правової освіти школярів, якими користується Міністерство юстиції України під час реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!». Вихованці колегіуму пообіцяли долучитися, запропонувавши власні ідей щодо створення відеороликів з протидії цькуванню та дитячих правових квестів.

 

У свою чергу представники Патрульної поліції Рівного вкотре наголосили дітям про відповідальність за вчинення булінгу в освітньому середовищі, необхідність дотримання дисципліни у школі та шанобливого ставлення до старших. Водночас представник від Рівненської пробації розповів дітям про види покарання, які застосовуються до неповнолітніх за скоєння правопорушень. Адже будь-яка суперечка чи необдуманий вчинок може призвести до злочину. І про це слід про це пам’ятати.


Діти активно спілкувалися зі спікерами. Залюбки ділилися своїми історіями, активно обговорювали проблеми, що виникають у класі, запитували поради. Насамкінець школярі занотували контактні номери телефонів для отримання безоплатної правової допомоги аби знати, куди звертатися у разі потреби.
 

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883