0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Фахівці системи безоплатної правової допомоги взяли участь у «Місті Професій»

9 жовтня 2019, 15:36

05 жовтня у столичному парку імені Тараса Шевченка відбувся наймасштабніший дитячий соціальний профорієнтаційний проект України «Місто Професій», організатором якого виступив Благодійний фонд «Місто Професій» за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Метою заходу було дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях. При вході до парку кожна дитина мала змогу отримати дитячий паспорт, потім, на локації, котру відвідувала дитина, проставляли штамп з інформацією про фахи, які зацікавили дитину.

Лівобережний та Правобережний київські місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги організували власну локацію, на якій для дітей представили фах юриста. Маленьким громадянам розповідали, що юристи можуть працювати адвокатами, прокурорами, суддями та іншими, але їх поєднує величезний рівень відповідальності. В руках фахівців-правників долі людей, підприємств і навіть держави. Кожна дитина, крім відмітки в дитячий паспорт, отримала також паспорт прав дитини.

Дорослих відвідувачів свята працівники місцевих центрів інформували про порядок функціонування системи безоплатної правової допомоги у місті Києві та Україні, а також надавали консультації з правових питань усім бажаючим.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883