0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Юстиція Волині провела цікаві зустрічі із школярами до Дня юриста

9 жовтня 2019, 15:17

Активний День юриста представники юстиції Волині провели зі школярами. Фахівці завітали до Луцького навчально-виховного комплексу № 26. З учнями 6 класу розмовляли про їхні права та відповідальність за їх порушення.

Представники юстиції розповідали школярам, що права людини є невід’ємними, тобто ніхто не можете їх втратити, оскільки вони мають відношення до самого факту людського існування. За певних обставин дію деяких з них, може бути призупинено або обмежено. Наприклад, якщо хтось визнаний винним у скоєні злочину, його можуть позбавити волі.

«Можна сказати, що права людей — це їхній захист і, в той же час, певні правила, адже  вказують кожному, як себе поводити», - підсумували правники.

Крім того, дітям пояснили, що держава захищає своїх громадян через створення відповідних установ та діяльність фахівців конкретних професій. І саме люди з професією юриста покликані захищати права пересічних людей від порушень та допомагати відновити справедливість, якщо права було порушено.

На уроці школярі грали у цікаві правові ігри. Зокрема,  спробували себе у ролі судді, обвинуваченого, потерпілого та захисника. Діти проявили неабияку зацікавленість, показали гарні знання, легко справляючись із завданнями, чим подарували прекрасний настрій собі та гостям.

«Ми щиро раді провести такий насичений день у дружньому колі дітей. Разом ми пригадали наші права та обов’язки, а також засвоїли правило — наші права закінчуються там, де починаються права інших!», - відзначили юристи управління.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883