0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Сумські школярі спробували себе у ролі юристів

8 жовтня 2019, 14:26

Фахівці юстиції Сумщини, реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО!», особливу увагу приділяють правовому вихованню молодого покоління. Так, у переддень Дня юриста вони завітали до міської бібліотеки та через апробацію правничих знань, компетенцій і вмінь продемонстрували маленьким відвідувачам престиж, відповідальність та почесність професії юриста.

Школярі однієї із сумських шкіл мали змогу відчути себе справжніми суддями, адвокатами та прокурорами, оскільки для них правники провели цікавий та неформальний захід за сценарієм уроку справедливості.

Урок справедливості – це заняття, що має на меті ознайомити дітей з місією суду у суспільстві. Основне його завдання – продемонструвати малечі, що можуть бути різні точки розу на одну ситуацію і для вирішення спору потрібен суд. Юні слухачі переглянули мультфільм, який показав суперечку між головними героями. Вирішити її малеча намагалась самостійно, організувавши судове засідання. Так, бажання та зацікавленість учнів допомогла їм приміряти ролі ключових учасників процесу.

Отриманні знання стали гарним доповнення до шкільної програми, а також сприяли розвитку правосвідомості у підростаючого покоління, частина якого, можливо, присвятить своє життя служінню закону.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883