0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Інтелектуальну правову гру організували для студентів-правників на Буковині

8 жовтня 2019, 14:12

Правову гру «Що? Де? Коли?» провели для студентів правничих спеціальностей представники Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області. Участь у інтелектуальній грі взяли студенти-третьокурсники Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Чернівецького економіко-правового коледжу.

 

Запитання гравцям ставили представники різних юридичних професій: адвокат Наталія Волкова, приватний нотаріус Наталія Лірниченко, прокурор з питань організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції управління представництва інтересів держави в суді прокуратури Чернівецької області Костянтин Ревега, консультант відділу аналітичної роботи та узагальнення судової практики суду чернівецького апеляційного суду.


Команди «Максимум» та «Друзі Феміди» відповідали на запитання правової тематики, розв’язували правничі задачі та ситуативні завдання.


«Враховуючи те, що гра відбувається напередодні Дня юриста, ми хотіли не лише дати можливість майбутнім правникам продемонструвати свої знання теорії права, а й більше дізнатися про світ юридичних професій, поспілкуватися з відомими правниками, і, можливо, визначитися яку саме юридичну спеціалізацію обрати для себе в майбутньому», - зазначила начальник відділу правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Марія Нікіта.


Гра видалася жвавою та цікавою. У деяких моментах, навіть, дискусійною. Загалом команди відповіли на дванадцять непростих запитань. Переможцем гри стала команда «Максимум» Коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Її представники отримали символічну нагороду – статуетку у вигляді мудрої сови.


Фахівці юстиції запевняють, що заходи ігрового формату в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» організовуватимуть й надалі, тож у студентів інших навчальних закладів також буде можливість продемонструвати свої знання, логіку та волю до перемоги.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605