0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Співробітники Столичної юстиції «працевлаштували» дітей на фестивалі «Місто професій»

7 жовтня 2019, 16:37

Цими вихідними у парку імені Тараса Шевченка відбувся  фестиваль для дітей «Місто професій», ініційований благодійним фондом «Місто професій». У парковій зоні розгорнулось імпровізоване містечко, де при вході кожна дитина віком від 2 до 18 років отримувала «паспорт» і карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу».

Після короткого майстер-класу від фахівців представлених на фестивалі професій дитина могла приєднатися до лав деяких із них та спробувати себе у якості рятувальника, пожежного, кінолога, вибухотехніка, інспектора патрульної поліції, лікаря, соціального працівника, криміналіста та інших.

Старанно готували дітей до майбутнього працевлаштування та знайомили з юридичними професіями і співробітники Головного територіального управління юстиції у м. Києві на своїй локації. Опанувати нові навички допомагав малечі керівник Столичної юстиції Станіслав Куценко. За його словами, найбільш популярним заняттям серед дітей була реєстрація засобів масової інформації.

«Учасники фестивалю самостійно виготовляли газети, реєстрували їх та отримували свідоцтво про реєстрацію ЗМІ. Крім того, дітей зацікавила професія нотаріуса. Підлітки вчились укладати договори купівлі-продажу на справжніх бланках та заповнювали їх вигаданим історіями», -  розповів Станіслав Куценко.

Батьки тим часом теж не сумували. Вони отримували правові консультації від співробітників Столичної юстиції, які знайомили дорослих з роботою проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та допомагали з вирішенням різноманітних правових питань.

Завдяки подібним заходам у дітей змалечку розвиваються навички та хист до певної галузі та фаху: юридичного, медичного, математичного чи інших. В ігровій формі молодь переймає досвід та практикується разом із справжніми фахівцями, що допоможе дитині визначитись із професією у майбутньому. А цікаві майстер-класи мали освітній характер, адже учасники не тільки малювали, грали, ліпили з пластиліну, а й вирішували правові задачки та дізнавалися про свої права. 

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883