0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Працівники юстиції Волині гостинно відкрили двері управління для майбутніх юристів

7 жовтня 2019, 15:27

Працівники юстиції Волині провели день відкритих дверей для студентів-юристів Луцького інституту розвитку людини університету «Україна».

Майбутні правники відвідали структурні підрозділи управління юстиції та поспілкувалися із працівниками відомства. Безпосередньо у робочих кабінетах студенти могли спостерігати за тим, як здійснюється робота відділів нотаріату, державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану, персоналу, управління державної реєстрації тощо. Фахівці відповідали на питання, що цікавили гостей, та коротко окреслили особливості своєї діяльності. Також познайомили майбутніх правників з загальнонаціональним правопросвітницьким проєктом «Я МАЮ ПРАВО!» та запропонували приєднатися до його реалізації з новими ідеями та пропозиціями.

«Сподіваємося, що День відкритих дверей став по-справжньому пізнавальним і корисним для студентів. Ми намагалися якомога більше розповісти про роботу та показати, якою є практична сторона працівників юстиції Волині. Хочу підкреслити, що двері управління юстиції завжди відкриті для активних та ініціативних студентів, і ми чекаємо їх на вакантних посадах державної служби», — зазначив начальник юстиції Волині Валентин Кухарик.

Нагадаємо, що подібні заходи проводяться у структурних підрозділах юстиції Волині по всій області.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883