0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу пройшов на Запоріжжі

25 вересня 2019, 16:22

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу фахівці Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області провели навчальний тренінг для старшокласників та студентів запорізьких вишів в рамках Школи правової грамотності для молоді «Моє право» за ініціативи та на базі соціального партнера – комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради. Говорили про те, як протистояти агресору та не стати жертвою цькування, яка відповідальність передбачена за вчинення булінгу.

У практичній частині тренінгу учасників шляхом жеребкування було поділено на чотири робочі групи, яким запропонували вирішити ситуаційні завдання: визначити вид булінгу, запропонувати свої ідеї, яким чином можна допомогти жертвам цькування на різних рівнях – області, міста, учбового закладу та на індивідуальному рівні.

Наприкінці заняття усі учасники тренінгу запевнили, що не мають проблем із цькуванням, за виключенням одиничних образ, яким дають гідну відсіч. Проте отримана інформація стане їм у пригоді на випадок, якщо подібне станеться з їхніми друзями, знайомими чи близькими.

На завершення заходу, з молоддю провели акцію «Від щирого серця» на підтримку постраждалих від булінгу. Усі бажаючі висловили свої побажання та слова підтримки на паперових серцях.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191