0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

День народження Черкас відсвяткували разом з «Містечком USAID»

25 вересня 2019, 15:55

Під час святкування дня міста Черкаси, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine) презентували  головні напрямки своєї роботи у Черкасах і Черкаській області на інформаційному ярмарку «Містечко USAID».

Гості свята змогли ознайомитися з проєктами USAID, які реалізуються у місті та області: «Подолаймо туберкульоз», «Нове Правосуддя»; «Знайомство з судом»; інші правозахисні, освітні та моніторингові проекти, а також дізнатися про успіхи децентралізації та об’єднання громад в Україні.

У «Містечку USAID» спеціалісти безоплатної вторинної правової допомоги у м. Черкаси  надавали громадянам юридичні консультації з питань звернення до суду та інформаційно-освітні матеріали про судову систему України, а фахівці юстиції проінформували, як пересічні громадяни можуть долучатися до законотворчого процесу і його моніторингу; як правильно комунікувати з українським парламентом; які питання належать до компетенції ВРУ, конкретного депутата, а що не може бути вирішено у Парламенті; з якою метою і як здійснюється реформування українського парламенту.

Разом зі спеціалістами юстиції діти взяли участь у різноманітних майстер-класах, іграх та конкурсах, зокрема: арт-майстерня «Власна справа» та зобразити на папері свою бізнес мрію; зібрали цікавий пазл, взявши участь у конкурсі «Знайомство з судом» та відчули себе справжнім суддею в інтерактивній грі «Справедливці».

«Юстиція і USAID Ukraine роблять все для того, щоб українці знали свої права та об’єднувалися разом заради кращого майбутнього нашої країни», – зазначила начальник Управління державної реєстрації, правової роботи та правової освіти Світлана Чабан.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191