0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Рівненщині для студентів створили «Правовий простір»

23 вересня 2019, 17:27

З нагоди  проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу юстиція Рівненщини організувала для студентів другого та третього  курсів Національного  університету водного господарства та природокористування «правовий простір» з вивчення особливостей сексуальних ризиків для молоді в Інтернеті. Участь у заході взяли начальниця Рівненської юстиції Оксана Сальчук та психолог, керівник Фонду сприяння лідерству «Стандарт» Сергій Терентьєв.

Сергій Терентьєв провів своєрідний історичний екскурс майбутнім юристам щодо психологічних аспектів виникнення булінгу як соціального явища у колективах та про те, що з появою сучасних засобів зв'язку та Інтернету з'явилася нова проблема - кібербулінг, який розвивається швидкими темпами.

У ході спілкування з молоддю Сергій познайомив студентів з новими поняттям - секстинг (пересилання особистих фотографій, повідомлень інтимного змісту за допомогою сучасних засобів зв'язку: стільникових телефонів, електронної пошти, соціальних інтернет-мереж). Розповів про кібербезпеку, правила спілкування у соціальних мережах, методи уникнення шантажу через Інтернет. Студенти у форматі відкритого діалогу активно ставили свої запитання та долучалися до обговорення питань.

«Щоб позбутися булінгу ми повинні не допускати його проявів у своєму житті. Якщо це стосується освітнього процесу, то весь колектив повинен докласти зусилля для формування нетерпимості до насильства», - зазначив Сергій Терентьєв.

У свою чергу Оксана Сальчук, начальниця Головного управління юстиції у Рівненській області наголосила, що кожен громадянин повинен володіти інформацією про основні поняття та ознаки булінгу, щоб зуміти допомогти, порадити і застерегти інших від його вчинення.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191