0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Мотиваційна зустріч-тренінг «Рецепт протидії булінгу» пройшла на Донеччині

23 вересня 2019, 17:19

В рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» на Донеччині пройшов Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, метою якого було формування в учнів небайдужості до явища булінгу в суспільстві та роз’яснити положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)».

Першою локацією команди спеціалістів Донецької юстиції був заклад загальної середньої освіти № 35 міста Краматорська.

Зі школярами 6-А класу у цікавій та незвичайній формі провели мотиваційну зустріч-тренінг, під час якого обговорили ознаки, види та механізми реагування на випадки булінгу та переглянули низку тематичних відеороликів.

Родзинкою тренінгу стала можливість познайомитися з відомою блогеркою мережі Instagram міста Краматорська Дашою Шульженко, яка розповіла історію шкільних цькувань у країні Австралія та про свій рецепт протидії булінгу.

«В Австралійській школі з мене частенько знущалися – так як я була новенька у класі та майже не знала англійської мови. Цькували досить жорстко. Зі мною не те, що не хотіли знайомитися, а навіть сидіти поруч і бути в парі на групових заняттях. Було нестерпно боляче і незрозуміло, що я роблю не так. Я почала прогулювати заняття, сідала на найдальше місце в кутку класу, а на обідній перерві їла сама дивлячись на дружній колектив однолітків. І так тривало більше 6 місяців, поки я не розпочала свою боротьбу з булінгом! Я змінила зовнішній вигляд, стала впевнено розмовляти англійською та гарно навчатися. І ось настав той день – на уроці математики я допомогла своїм однокласникам з контрольною роботою, та зі мною почали дружити діти. Під кінець мого перебування в Австралії мої однокласники подарували мені величезну листівку з побажаннями, яку я досі зберігаю, а деякі навіть розплакалися в момент мого від’їзду до України. Школа, напевно, стала одним із найскладніших і найважчих випробувань в моєму житті», – зазначила Даша.

Діти були в захваті від тренінгу та підтримали флешмоб #РазомПротиБулінгу у мережі Instagram.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191