0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Школярі Львова на зустрічі з львівською письменницею Анастасією Нікуліною говорили про булінг і паркур

20 вересня 2019, 16:15

Останній день Всеукраїнського тижня з протидії булінгу у Львові вийшов дуже книжковим і драйвовим.

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Львівській області разом з львівською письменницею Анастасією Нікуліною та представниками Дитячої дорадчої ради Львова завітали до Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв, де провели супер мотивуючу і цікаву зустріч з підлітками, які в ньому навчаються.

Розпочалася зустріч з показу відеоролику, який представники Дитячої дорадчої ради Львова відзняли в рамках флешмобу, започаткованого Львівською юстицією «Булінг stops тут». Діти презентували свою ідею, розповіли, чому вони підтримують тему протидії булінгу і вважають, що власним прикладом можуть допомогти подолати булінг серед школярів.

Після цього начальник Головного територіального управління юстиції області привітався з присутніми, розповів про діяльність управління юстиції у напрямку боротьби з цькуванням та розповів дітям, куди вони можуть звертатися, якщо помітять цькування у своїй школі чи самі постраждають від нього.

Далі до розмови приєдналася Анастасія Нікуліна. Настя підтримала Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Раніше на своїй сторінці у мережі Фейсбук вона розповідала про те, чому булінг руйнує людину та про сюжет своєї книги «Сіль для моря або Білий Кит», в який піднімає проблему цькування та грумінгу. А сьогоднішня зустріч проходила у більш позитивному ключі. Вона познайомила дітей зі ще однією своєю книгою «Зграя», яка розповідає про життя та культуру трейсерів (так називають людей, які займаються паркуром). Адже спорт та будь-які активні форми проведення вільного часу є гарною альтернативою агресії та цькуванню, на чому вона і наголосила під час виступу. Діти з цікавістю слухали розповідь письменниці та активно ділилися своїми думками.

До участі у заході також долучилася державний експерт Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції Тетяна Морарь. Тетяна поспілкувалася зі школярами, розповіла на власному прикладі, чому про булінг не потрібно мовчати і пояснила, чому важливо бути толерантним до інших і допомагати тим, хто потребує твоєї допомоги. Також вона розповіла учням про флешмоб #РазомПротиБулінгу і запросила приєднатися до участі. До речі, переходьте за вказаним вище хештегом і дивіться, як у всіх куточках нашої країни проходить Тиждень протидії булінгу.

Вдячні усім, хто долучився до зустрічі і до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу! Далі - більше

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191