0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Уроки, присвячені протидії цькуванню провели на Черкащині.

20 вересня 2019, 12:39

У Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, спеціалісти юстиції Черкащини спільно Черкаським місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги провели урок «Стоп булінг» для учнів 8 класу ЗОШ №4.

В інтерактивній формі діток інформували про явище булінгу та його види, відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування на випадки агресивної поведінки і захист постраждалих осіб. Представники юстиції пропонували діткам різні ситуації із завданнями визначити, йдеться про булінг чи про конфлікт, і як діяти в тому чи іншому випадку.

Під час уроку діткам також показали тематичний ролик «Стоп секстинг», розповіли яку він несе в собі небезпеку та наголосили, що люди в мережі не завжди ті, за кого себе видають.

«У більшості випадків батькам та друзям буває дуже складно зрозуміти, що їх діти чи товариші стали жертвами булінгу, адже зазвичай вони нікому не розказують про свою проблему. Більшість жертв булінгу – це сором’язливі діти, які бояться говорити про свої хвилювання. Але завжди можна придивитися до зовнішніх ознак та поведінки дитини», - наголошують спеціалісти юстиції Черкащини.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191