0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Уроки «Стоп Булінг» у школах Тернопільщини

20 вересня 2019, 12:30

Нерідко у новинах нам доводиться чути про таке явище як булінг, а жорстокість дітей інколи переходить усі межі. Штовхання, підніжки,  образи, приниження нанести непоправної шкоди потерпілому, саме тому важливим є попередження таких випадків. І боротися з цькуваннями потрібно всім разом.

16 вересня стартував Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, в межах якого в різних куточках України відбуваються правопросвітницькі заходи, спрямовані на формування в молодіжному середовищі несприйняття булінгу і, як наслідок, його викорінення. Не залишилися осторонь і працівники юстиції Тернопільщини.

В обласному центрі в перший день Всеукраїнського тижня з протидії булінгу фахівці Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області відвідали 12 навчальних закладів, де провели тематичні уроки для дітей та молоді. Крім того, працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області відвідали усі  4-11 класи Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 імені Володимира Левицького.

Під час лекцій юні слухачі дізналися, як відрізнити цькування від звичайного конфлікту, до кого звертатися за допомогою, як реагувати свідкам, та яка відповідальність передбачена за вчинення булінгу чи неповідомлення про такі факти.

Школярі отримали від працівників юстиції інформаційні матеріали, з відомостями про булінг та алгоритмом дій для батьків, чиї діти стали жертвами цькування, або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Керівництву школи рекомендували регулярно проводити моніторинг поведінки дітей на предмет виявлення булінгу. Це допоможе з’ясувати, чи присутнє цькування у шкільній спільноті, а також визначити ефективні заходи, спрямовані на викорінення такої поведінки.

 

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191