0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

В Полтаві провели уроки «Стоп Булінг»

19 вересня 2019, 12:48

На жаль, останнім часом ми часто чуємо про таке явище як булінг. Це не просто негативна ситуація, яка має місце в шкільному середовищі, це вкрай неприйнятна та жорстока поведінка дітей.

Зважаючи на те, що майже кожна 4-та дитина стикається з цькування, Міністерством юстиції України був ініційований Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, до якого долучилася і фахівці юстиції Полтавщини.

16 вересня працівники управління юстиції завітали до 7-ми шкіл м. Полтави й провели уроки «Стоп Булінг», на яких детально обговорили, що  булінг – це агресивна і неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується фізичним і психологічним тиском.

Фахівці розповіли про форми насильства у яких може бути виражений булінгу (фізичне; психологічне; економічне; кібергбулінг) та наголосили, що більшість жертв булінгу – це сором’язливі діти, які бояться говорити про свої хвилювання.

Багато хто не надає булінгу значення. Але насправді це не просто пустощі або грубість, а особлива форма взаємин, яка з  часом переростає в насильство, тож ми не оминули увагою питання відповідальності за дане явище.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2794