0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Хмельниччині стартував СтопБулінгChallenge

18 вересня 2019, 16:29

16 вересня, у рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, у приміщенні ГТУЮ у Хмельницькій області відбувся інтерактивний тренінг «СтопБулінгChallenge».

Відкрив захід очільник юстиції Хмельниччини Віктор Худняк, який закликав молодь не бути байдужим до того, що відбувається навколо, і приймати міри задля викорінення шкільного цькування. Віктор Анатолійович також зазначив, що подібний освітньо-практичний формат аналізу явища булінг сприяє легшому усвідомленню масштабу проблеми, яка активно поширюється серед молоді шкільного віку.

Подію відвідали представники шкільного самоврядування навчальних закладів міста. Під час зустрічі спікери лекції пояснили учням, що таке булінг, розповіли про його види і форми протидії. Крім цього, ознайомили із можливими варіантами відповідальності за скоєння цькування.

Задля кращого інформаційного засвоєння теоретичних основ цієї проблеми усіх охочих учасників заходу залучали до практичної діяльності, під час якої розбирали ймовірні варіанти ситуацій підліткової агресії і намагалися з’ясувати їх причини, наслідки та можливі варіанти вирішення. Справжнім сюрпризом для усіх стало виконання каверу на пісню української реп-співачки Аlyona Alyona «Булінг», який виконали студенти Хмельницького музичного коледжу ім. В. І. Заремби.

Поширення інформації в еру комунікаційних технологій – перший крок до вирішення проблеми. Саме тому упродовж Всеукраїнського тижня з протидії булінгу навчальні заклади міста можуть у будь-якій формі презентувати своє бачення того, як необхідно протидіяти підлітковій агресії, розмістивши його у соціальній мережі Facebook чи Instagram з хештегом «СтопБулінгChallenge».

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2794