0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У Львівських школах говорять «ні» булінгу

12 вересня 2019, 17:43

У перший тиждень навчання, спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління юстиції у Львівській області провели захід для учнів середньої загальноосвітньої школи номер 3 м. Львова.

Основною метою заходу стало детальне обговорення поняття булінгу, його форм, шляхи протидії та відповідальність за вчинення. Під час спілкування виявилося, що деякі з дітей вже знають про таке поняття та про його учасників, а інколи навіть були свідками булінгу.

Спеціалісти закцентували увагу дітей на наслідках, що можуть супроводжувати в житті як жертву, так і булера.  Найчастіше це – замкнутість. Психологам доводиться працювати з підлітками, які абсолютно не вміють спілкуватися з навколишнім світом. Але найбільший страх — це підліткові суїцидальні думки.

У рамках кампанії спеціалісти поспілкувалися з дітьми та поділилися інформаційними матеріалами з корисними порадами. З них можна дізнатися, які форми булінгу існують і як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком цього явища.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2795