0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

В Одесі нагородили переможців конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!»

12 вересня 2019, 17:40

Днями в Одесі відбулося нагородження переможців регіонального етапу всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», організованого Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції в Одеській області.

З-поміж 400 робіт талановитих школярів м. Одеси та Одеської області були обрані найкращі.

У центрі Open Space керівник юстиції Одещини Руслан Сауляк разом з партнерами - директором ПП «Вендинг Кволіті» Іриною Мартинюк та представником адвокатського об'єднання «Легіон» Оленою Поповою привітали талановитих діток з перемогою та вручили їм подяки та приємні подарунки.

«Дивлячись на такі глибокі та дивовижні картини важко повірити, що їх створили діти. Дуже радію від того, що таке творче та мудре покоління у нас підростає!», - зауважив Руслан Сауляк.

Нагадаємо, що переможцями регіонального етапу всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!» стали:

Молодша група:

1 місце – Євген Гуртовий, Овідіопольська школа мистецтв, 10 років;

2 місце – Ольга Сумська, Одеська школа № 99, 6 років;

3 місце – Боз Данило, Одеська гімназія № 4, 7 років;

Глядацькі симпатії – Марія Дімітренко, школа № 120.

Середня група:

1 місце – Ангеліна Гажій, Одеська ЗОШ № 1, 14 років;

1 місце – Марія Бондаренко, Одеський НВК «Гармонія», 11 років;

2 місце – Юлія Мельник, Одеська ЗОШ № 31, 13 років;

3 місце – Дарія Прокопенко, Одеська ЗОШ № 85, 13 років.

Старша група:

1 місце – Юрій Шаповалов, КЗ «Ізмаїльська спеціалізована школа-інтернат-військово-морський ліцей з посиленою фізичною підготовкою», 17 років;

2 місце – Мирослав Кондрашов, Одеська ЗОШ № 60, 13 років;

3 місце – Безугла Аліна, Одеська ЗОШ № 18, 16 років.

3 місце – Анастасія Капустіна, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Барабой Овідіопольського району, 15 років.

 

Переможці, визначені партнерами ПП «Вендинг Кволіті»:

- Сушкова Анастасія Ігорівна, Ренійська ЗОШ № 1;

- Гуцан Аліна  Валеріївна, Миколаївський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Білгород – Дністровського району;

- Брошков Михайло Михайлович, Новодолинська ЗОШ I-III ступенів  Овідіопольського району;

- Овчарук Єлезавета Євгенівна, Одеська ЗОШ № 1;

- Пірогов Дмитро Сергійович, Одеська гімназія № 4;

- Мельник Юлія Олегівна, Одеська ЗОШ № 31;

- Дем’яненко Олександра, Зеленогірська ЗОШ I-III ступенів Любашівського району;

- Кюркчю Евеліна Віталіївна, Одеська ЗОШ № 118.

 

Від щирого серця вітаємо переможців, бажаємо творчого натхнення, успіхів та невичерпної енергії у всіх починаннях.

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи у наступному році!

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2795