0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Одещині обговорили проблему відсутності ідентифікаційних документів у громадян ромської національності

9 вересня 2019, 17:55

Проблема відсутності ідентифікаційних документів у громадян ромської національності залишається відкритою в Одеському регіоні.

Саме тому, Головне територіальне управління юстиції в Одеській області спільно з громадською організацією «Десяте квітня» організовує виїзди робочої групи, спрямовані на вирішення проблем, пов’язаних з отриманням ідентифікаційних документів та свідоцтв про народження усіма громадянами, що проживають на території області.

Нещодавно співробітники юстиції здійснили виїзд до м. Ізмаїл, де спільно з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськими організаціями обговорили актуальні питання отримання ідентифікаційних документів та провели лекції і консультування населення.

Усім присутнім розповіли про діяльність робочої групи та акцентували увагу на проблемах, що виникають у громадян ромської національності при отриманні свідоцтв про народження, паспортів, а також розповіли про шляхи їх вирішення.

«Не існує єдиного шляху вирішення проблеми отримання ідентифікуючих документів, оскільки усі справи завжди персональні та потребують детального вивчення. Однак, спільними зусиллями та налагодивши співпрацю ми зможемо допомогти таким особам», - наголосила начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Одеського управління юстиції Надія Швець.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2795