0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Про права дитини розповідали дошкільнятам фахівці юстиції Буковини

9 вересня 2019, 17:53

Фахівець Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Тетяна Семененко спілкувалася із малечею, розповідала про те, які є права у маленьких громадян нашої держави. Діти дізналися про загальнонаціональний правопросвітницький проєкт «Я МАЮ ПРАВО» та отримали тематичні розмальовки та смаколики у подарунок.

«Для того, щоб діти в подальшому стали правосвідомими громадянами, потрібно вже зараз говорити із ними на серйозні правничі теми. Звичайно ж, ми це робимо в ігровій формі, і намагаємося пояснити все простими словами. Розмальовки - теж певне правопросвітництво. Адже на малюнках зображені права дитини і те, що вважається порушенням. Вихователі та батьки допоможуть їм прочитати тексти, у яких також мова йде про права дитини», - зауважує Тетяна Семененко.

Наразі продовжуються правопросвітницькі кампанії для дітей щодо протидії булінгу та домашньому насильству. Фахівці юстиції інформують дітей та підлітків про те, як діяти у разі цькування у школі або випадках домашнього насильства. Отримати відповідну інформацію можна і зателефонувавши до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213-103.

Опитування
Так
80%
Ні
20%
Усього опитано: 2794