0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Для школярів Тернопільщини проводять тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!»

6 вересня 2019, 16:18

Дізнатися більше про свої права отримали нагоди школярі Тернопільщини. Протягом тижня в усіх куточках області проходили тематичні уроки «Я МАЮ ПРАВО!».

До прикладу, 0З вересня провідний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Вікторія Рейда провела два уроки «Я МАЮ ПРАВО!» для учнів 3 та 4 класів Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 26 імені Дмитра Заплітного.

Під час зустрічі школярі дізналися, що основоположним документом, який присвячений правам дитини, є Конвенція ООН про права дитини, прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року. Наша країна ратифікувала цей документ 27 вересня 1991 року. Найголовніші права, які виділяє Конвенція: усі діти мають право на життя разом зі своїми батьками, їхнє постійне піклування і турботу. Однак, діти мають не тільки знати про свої права, а й вміти їх захищати.

Закріпити отримані на уроці знання дітям допомогло «Правове дерево» з листочками різних кольорів: жовті листочки - права дітей, рожеві листочки - правила поведінки вдома та у суспільстві.

Завдяки уроку школярі зрозуміли, що поряд із правами потрібно дотримуватися ще й певних правил. До прикладу, поводити себе так, щоб не порушувати права інших людей; поважати одне одного; не ображати й не принижувати інших.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444