0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У Кропивницькому містянам представили мотивуючу фотовиставку

28 серпня 2019, 10:36

У Кропивницькому фахівці юстиції привітали мешканців міста з прийдешнім Днем Незалежності України. Біля приміщення обласного управління відбулись заходи з нагоди національного свята: презентація тематичної інсталяції і правоосвітня локація для дітей.

«Сьогодні тема незалежності є особливо актуальною. Із нагоди свята підготували для кропивничан фотовиставку, щоб звернути їх увагу на суспільно актуальні речі. Йдеться про важливість єднання, взаємопідтримки та прагнення ставати кращими», – розповіла в.о. начальника юстиції Кіровоградщини Анна Калініна.

Окрім цього, мешканці міста традиційно мали можливість отримати правові консультації у спеціалістів.

«Наша основна мета полягала в тому, щоб у черговий раз нагадати людям, наскільки важливими є родинні цінності. Саме тому основну увагу зосередили на темі відповідального батьківства. Також акцентували на боротьбі з насильством і булінгом. Це надважливо сьогодні, адже ні дорослі, ні діти не мають страждати від агресії. І ми робимо все для того, щоб донести громадянам, куди саме їм слід звертатися, щоб захистити себе та своїх рідних», – відзначила Анна Калініна.

Нагадаємо: правову консультацію громадяни мають можливість отримати і в телефонному режимі цілодобово та безкоштовно, звернувшись  до єдиного контакт-центру з надання правової допомоги за номером 0 (800) 213 103.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191