0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Юстиція Волині побувала на Міжнародному Фестивалі «Спорт для всіх заради здоров’я»

28 серпня 2019, 10:05

Нещодавно працівники юстиції Волині взяли участь у IIІ Міжнародному Фестивалі літньої Сеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я». Даний захід був приурочений до державних свят – Дня Державного Прапора України та річниці Незалежності України – та проводився серед людей поважного віку.

 

Головною метою фестивалю є залучення людей поважного віку від 50+ до фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів для активізації життєвої позиції і здорового способу життя; до психологічних, арт-терапевтичних, творчих, культурних заходів для гармонізації внутрішнього стану методами мистецтва і творчості.

 

Сучасний Олімпійській рух для людей літнього віку набув форм так званих Сеньйоріад, які проводяться в Європі вже протягом десяти років і відрізняються від звичних Олімпіад тим, що орієнтовані на вікову аудиторію активних людей літнього віку, а також дозволяють реалізовувати прагнення людини жити довго та щасливо і бути відповідальним до власного здоров’я.

 

Приємно зазначити, що інформаційні проекти Мін`юсту були цікавими і для такої поважної аудиторії. Так, у ході зустрічі працівники управління юстиції  проінформували присутніх про проєкти Міністерства юстиції України, зокрема: про «Чесну платіжку», яка покликана забезпечити справедливі тарифи на тепло та гарячу воду.

 

Також було розповсюджено інформаційні буклети та проінформовано учасників

фестивалю про порядок подачі скарг на рішення, дії та бездіяльність державних

реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації та механізми захисту прав на

нерухомість і бізнес.

 

Приємно, що у всіх учасників був піднесений настрій, та вони отримали багато

позитивних емоцій.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191