0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

#НаХвиліПрава: з щирими посмішками юстиція Сумщини розповідала про права

23 серпня 2019, 14:57

У день відзначення свята Державного Прапора України фахівці юстиції Сумщини провели дитячий фестиваль #НаХвиліПрава в оздоровчому табору «Універ». 170 учасників фестивалю отримали правові знання, професійні навички та багато позитивних емоцій.

Під час заходу діяли 6 локацій, організованих працівниками юстиції Сумщини та партнерами: Управлінням патрульної поліції, Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Сумським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Крім того, на дітей чекав і особливий гість – Анна Рикун, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, триразова чемпіонка Європи,  чемпіонка світу з пауерліфтингу (жим лежачи) серед юніорів.

Малеча змогла насолодитися спілкуваннями з фахівцями та спробувати себе у ролі полісмена, рятівника, олімпійського чемпіона, медичного працівника, а деякі – навіть взяти «шлюб».

Захід видався на славу, а дітлахи отримали купу вражень і гарного настрою. Вдячні нашим партнерам за те, що допомогли влаштувати таке чудове свято!

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191