0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

До Дня Незалежності України в Запоріжжі провели інтерактивно-пізнавальний урок для дітей

23 серпня 2019, 14:47

Про історичні етапи становлення, державні символи та культурні цінності України дізнавалися вихованці центру творчого розвитку дітей «KROKUS».

Фахівці юстиції Запоріжжя за сприяння громадської організації «Відкритий світ і Україна» в рамках створеного ними проєкту «Krokus», який спрямований на організацію дозвілля та позашкільної діяльності дітей по напрямках, що впливають на емоційний, інтелектуальний, фізичний та соціальний розвиток, провели інтерактивно-пізнавальний урок для дітей віком від 5 до 10 років.

Метою заходу було формування уявлення дітей про етапи становлення незалежності України, її державні символи, культурні цінності; ознайомлення з найбільшими містами України, у тому числі столицею України – містом Київ; розвиток активного пізнавального ставлення до своєї Батьківщини; ознайомлення з правами дітей, їх реалізацією та захистом.

Заняття поділили на дві частини. Від час першої фахівці розповідали діткам про становлення й символи державності України, в ході якої показали відеоролик з офіційними символами нашої держави: Прапором, Малим державним Гербом та солов’їною піснею – Гімном України. Діти дізналися про походження символів та їх смислове значення. В ігровій формі разом з дітьми правники збирали історичну карту-пазл України, яка демонструє найбільш цікаві сторінки з історії нашої держави – давні кургани та поселення перших племен, фортеці, православні собори, місця видатних битв, пам’ятки архітектури та садово-паркового мистецтва, а також видатних особистостей, пов’язаних з певним регіоном (областю). За допомогою карти також простежили історію українських земель.

У ході другої частини уроку діти дізнались про свої права та механізми їх захисту. Граючи, допомогли хлопчику Юстимчику, дівчинці Юстинці та котику Ямпику пройти правовим лабіринтом та заповнили «Карту прав дитини». Таким чином діти відпрацювали навички, до кого звертатись при порушенні своїх прав. Діткам показали навчальний відеоролик про їх права та обов’язки.

Підводячи підсумки уроку, фахівці юстиції відзначили неабияку захопленість та активність дітей. Тому кожному з вихованців вручили «Посвідчення про знання своїх прав» та книжку-розмальовку.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191