0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У Києві діти долоньками намалювали прапор України

23 серпня 2019, 14:35

У День Державного прапора України для діток провели цікавий правопросвітницький захід. Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко в ігровій формі розповідав малечі про державні символи України.

Завдяки тематичним розмальовкам, діти дізнались про значення кольорів українського прапора та власними долонями створили жовто-блакитний стяг.

Діти швидко підхопили цікаву ідею і, як результат, – яскравий плакат, який буде прикрашати стіни столичної юстиції. Хоч діти ще маленькі, але вже багато з них знають про свою країну, про рідний край, про свою Батьківщину.

Співробітники столичної юстиції також розповіли діткам про їхні права, які закріплені в Конвенції ООН про права дитини, наприклад:

-на освіту;

 -на відпочинок;

 -на повноцінне харчування;

 -на власну думку;

 -на медичну допомогу;

 - на любов та піклування;

 -на інформацію та інші.

Нагадаємо, що у Статті  19  Конвенції зазначено, що держава вживає всіх необхідних законодавчих, адміністративних, соціальних і просвітніх заходів з метою захисту дитини від усіх форм фізичного та психологічного насильства, образи чи зловживань, відсутності піклування чи недбалого і брутального поводження та експлуатації.

Завдяки таким заходам малеча вчиться власними руками творити майбутнє нашої країни, як на ватмані, так і в житті!

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191