0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У Львівській SMART бібліотеці пройшов захід до Дня Незалежності

23 серпня 2019, 14:14

Спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Львівської юстиції провели у SMART бібліотеці Львова захід для дітей, присвячений Дню Незалежності України.

Під час заходу з малечею згадали історію виникнення свята, події, які передували Акту проголошення незалежності України та виникненню свята Дня Державного Прапора України. Також працівники юстиції під час бесіді розповіли діткам, що «…людина, її права і воля є вищою цінністю. Признання, додержання та захист прав і свобод людей та громадян – обов’язок держави».

Діти поглибили свої знання про державні символи та зрозуміли, що потрібно поважати символи своєї держави, дотримуватися правил поводження з державними символами в повсякденному житті, під час урочистих і офіційних заходів, пишатися незалежною українською державою.

На завершення заходу дітлахи пригадали свої права: на освіту, інформацію, медичну допомогу, безоплатну правову допомогу, турботу та піклування, відпочинок, безпечне довкілля, безпеку та наклеїли долоньки своїх прав на карту України. А правники подарували діткам розмальовки «Юстиція - дітям!» на згадку про захід.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191