0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Рівненська юстиція запускає флешмоб #НайважливішеПраво

22 серпня 2019, 17:05

З нагоди відзначення Дня Незалежності України Головне територіальне управління юстиції у Рівненський області розпочинає правовий флешмоб під назвою «Найважливіше право для мене  - це….».

Флешмоб пропонує кожному долучитися до популяризації правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», який спрямований  для підвищення рівня правової обізнаності жителів міста.

Правила флешмобу дуже прості. Для цього усім охочим потрібно:

1. Прийти 23 серпня в Парк молоді Лебединка, що у м. Рівне, знайти облаштовану фотозону  Рівненської юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» та сфотографуватись біля неї.

2.  Викласти фото на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook з описом одного з прав людини і пояснити чому це право важливе для тебе.

3. Поставити хештеги #ЯМАЮПРАВО! та #Наважливішеправо і запросити друзів приєднатися до флешмобу.

«Цього року для рівнян і гостей міста підготували унікальну фотозону з картою України, на якій зображені малюнки дітей Рівненщини, що стали учасниками проєкту «Права очима дітей». Це надзвичайно яскрава та позитивна фотозона»,  – зазначає керівник обласної юстиції Оксана Сальчук.

Дописувач, пост якого  набере найбільшу кількість лайків у мережі Facebook, отримає від Рівненської юстиції у подарунок виготовлену на замовлення футболку  з етномалюнком

Приєднуйтеся до флешмобу Рівненської юстиції!

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 3191