0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У столиці стартувала правопросвітницька кампанія #ЗахистиЧотирилапих

20 серпня 2019, 09:36

17 серпня 2019 року у Всесвітній день захисту безпритульних тварин співробітники столичної юстиції разом із поліцією та громадськими організаціями провели толоку у першому в Україні притулку для тварин «SOSAnimals».

У першому притулку для тварин в Україні, якому вже 22 роки, знаходяться понад 1000 собак і 300 котів. Всі вони потребують щоденного догляду та піклування.

У притулку є собаки-революціонери з Майдану, є собаки-ветерани АТО, навіть з донецького аеропорту. Співробітники притулку турбуються про їжу, ліки та догляд за тваринами.

Тут завжди раді охочим допомогти. А ще більше – коли вдається прилаштувати підопічних в хороші руки. Останнім часом, кажуть в притулку, дедалі частіше приносять тварин. Хоча є і випадки, коли не дивляться на породу та забирають чотирилапого друга.

Після короткої екскурсії та розповіді про чотирилапих мешканців притулку, учасники взялись за прибирання. Роботи вистачило усім.

Керівник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Мацюк зауважила, що подібні акції важливі не тільки для допомоги притулку, а й задля виховання у суспільстві гуманного ставлення до тварин та привернення уваги до проблематики бездомних тварин в Україні.

Також під час толоки звернули увагу населення на необхідність догляду за тваринами та можливість обрати домашнього улюбленця в притулку. Даною акцією столична юстиція дає старт новій правопросвітницькій кампанії #ЗахистиЧотирилапих у місті Києві.

До речі, усі мешканці притулку шукають собі родини. Тож, якщо Ви теж шукаєте домашнього улюбленця, приходьте за адресою вулиця Пирогівський шлях,186 та візьміть його безкоштовно.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444