0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

У Чернівцях провели правопросвітницьку акцію серед мисливців

14 серпня 2019, 11:57

Про обмеження для злісних неплатників аліментів розповідав мисливцям одного із угідь Буковини представник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Юрій Мінтенко.

«За ініціативою Мін'юсту було посилено відповідальність за несплату аліментів. З 28 серпня 2018 року, якщо розмір заборгованості по сплаті аліментів перевищує 4 місяці (та 3 місяці для батьків важкохворої дитини), до батьків, котрі не виконують свій обов’язок перед дітьми, застосовуються санкції. Серед обмежень – тимчасова заборона користуватися зброєю та полювати. Зокрема, в Чернівецькій області державними виконавцями винесено 1754 таких постанов», - зазначив Юрій Мінтенко.

Мисливці підтримують такі дії держави і висловлюють нетерпимість до злісних неплатників аліментів. «Діти - наше майбутнє, потрібно в них інвестувати!», - кажуть мисливці.

Про усі обмеження, які застосовуються до боржників аліментів, мисливці зможуть дізнатися із інформаційних матеріалів Міністерства юстиції, які залишили у мисливському угідді та надали їм особисто.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982