0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

На Запоріжжі відбулася презентація проєкту популяризації електронної демократії

14 серпня 2019, 11:37

12 серпня 2019 року фахівці управління юстиції у Запорізькій області взяли участь у презентації проєкту «Вдосконалення консультаційних, навчальних та інформаційних послуг, що надаються громадянам бібліотеками міста Запоріжжя та Запорізької області з метою популяризації електронної демократії та електронної комерції», що відбувся в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Координатор проєкту Інна Павленко розповіла про стан залучення населення до користування державними та приватними електронними сервісами в Україні. Зауважила, що в процесі навчання громадян перед бібліотекарями постають певні проблеми. Вирішити їх допоможе оновлений підхід до впровадження програми популяризації е-послуг.

Одним із основних завдань, які ставлять перед собою Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека та громадська організація «Запорізька бібліотечна асоціація», є розробка уніфікованого алгоритму роботи бібліотек з е-послугами.

Організатори заходу запропонували присутнім представникам органів державної влади і приватних установ долучитися до підготовки уніфікованого методичного посібника для бібліотекарів щодо е-послуг, які надають відповідні органи, установи, та в подальшому співпрацювати в напрямку підвищення обізнаності населення щодо можливостей електронної демократії та електронної комерції.

Учасники засідання обговорили можливості співпраці та проблемні питання, з якими можуть зіткнутися бібліотекарі в процесі навчання громадян.

Представник управління юстиції розповсюдила під час заходу інформаційні буклети «Не переплачуйте за тепло та гарячу воду», «Встановив ГБО – отримай податкову знижку», «Як протидіяти домашньому насильству?», «Отримуй аліменти!», «Не знаєш, як оформити договір оренди землі?», «Суд за участі присяжних» та інформаційний плакат «Електронні сервіси Міністерства юстиції України».

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1981