0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Пасажирам Рівненської дитячої залізниці розповіли про їх права

13 серпня 2019, 17:48

Працівники Головного територіального управління юстиції у Рівненській області завітали до Рівненської дитячої залізниці «Юний залізничник». У цьому закладі позашкільної освіти дітей ознайомлюють із професіями залізничної галузі. Вивчений теоретичний курс діти закріплюють влітку на практиці. Тож фахівці юстиції поспілкувались як із майбутніми працівниками залізничної галузі, так і з юними пасажирами.

Кожна дитина має право на відпочинок, здоров’я, освіту, турботу, інформацію, безпечне довкілля та інші права, що забезпечують її розвиток. Легко і зрозуміло пояснити малечі цю інформацію допомогли «Карта прав» та розмальовка, в якій в ілюстративній формі розповідається про основні права дитини. Тож вихованці Рівненської дитячої залізниці не тільки дізнались корисну інформацію, а й весело та цікаво провели час.

Крім того, під час зустрічі підняли й питання булінгу серед дітей.

 «Булінг не зникає під час літніх канікул, він може проявлятися у дитячих колективах під час відпочинку», – наголосили працівники юстиції.

Для того аби уберегтися від булінгу, потрібно знати його ознаки та шляхи запобігання. Бо трапляється так, що випадки цькування серед учнів мають досить серйозні наслідки. Разом з тим батьків юних пасажирів та працівників залізниці фахівці юстиції ознайомили із кампанією «Виїзд з дитиною за кордон» в рамках проєкту «Я МАЮ ПРАВО!».

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883