0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Дворові зустрічі з жителями Чернігівщини тривають

12 серпня 2019, 16:13

Фахівці юстиції Чернігівщини вже другий місяць поспіль організовують дворові зустрічі з мешканцями міст та селищ області. Щовівторка керівник Управління юстиції Олег Трейтяк разом з іншими членами команди зустрічається з жителями окремих мікрорайонів Чернігова та інших населених пунктів.

Спілкування з людьми віч-на-віч дозволяє з’ясувати їх проблеми та потреби, оперативно надати їм юридичну допомогу та допомогти розв'язати проблемні питання у різних сферах суспільного життя.

«Гаряча» тема для мешканців – ціни на тепло у платіжках. Особливо гострим це питання було в Ніжині, де вартість цих послуг найвища в області. Олег Трейтяк розповідав містянам куди і як звертатися за перерахунком вартості тепла і гарячої води у наступному опалювальному сезоні.

У Чернігові жителів також цікавлять питання захисту своїх прав у сфері житлово-комунальних послуг. Найчастіше фахівців юстиції запитували що робити, коли послуги не надаються належним чином, а тарифи на гарячу воду та тепло не перераховують.

Обговорюють правники під час зустрічей і питання нарахування субсидій, пенсійних виплат, стягнення аліментів на дитину, оформлення спадщини, регулювання земельних правовідносин тощо.  Кожному надаються  роз'яснення  як діяти аби захистити свої інтереси та отримати юридичні консультації в місцевих центрах та бюро безоплатної правової допомоги.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883