0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Про права через казку розповідали найменшим громадянам Сумщини

12 серпня 2019, 16:07

У своїй роботі, спрямованій на підвищення правової обізнаності громадян, фахівці юстиції Сумщини застосовують як класичні методи донесення інформації, так і креативні. Особливу увагу правники приділяють наймолодшим громадянам, адже правова свідомість людини починає формуватися ще змалечку.

Так, спеціалісти юстиції в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» завітали до сумського дитячого садка «Калинка», де провели для вихованців закладу цікавий та неформальний захід. Про право на родину, відпочинок, медичну допомогу, захист, навчання, інформацію фахівці говорили з малечею через казкових героїв. Наочні приклади дозволили більш доступно розповісти малюкам і про їх обов’язки. Маленькі рученята охоче підіймались вгору, коли з’являвся улюблений казковий герой та пропонував відповісти на питання, які стосувалися пройденого матеріалу.

Варто зазначити, що навіть у ранньому віці діти вже обізнані щодо своїх базових прав та обов’язків, а подібний захід у вигляді «казкотерапії» тільки підсилює набуті до цього знання.

До речі, прогалини у правових знаннях для повсякденного життя можна подолати завдяки сайту https://pravo.minjust.gov.ua, де міститься корисна інформація від «механізмів захисту прав споживачів» до «протидії булінгу».

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1883