0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Чернігівські діти відпочивають з користю

9 серпня 2019, 10:11

Літній відпочинок для дітей – це не тільки нові емоції, знайомства та подорожі. Одночасно за іграми можна розв’язувати правові ребуси та завдання, почути та запам’ятати корисну інформацію, яка обов’язково стане в нагоді у повсякденному житті.

Літній табір «Green Country» фахівці Головного територіального управління юстиції Чернігівщини відвідують не вперше. Але цього разу на зустріч до хлопців та дівчат завітав і очільник управління юстиції Олег Трейтяк з бесідою про булінг.

Знання дітей невимовно потішили фахівців юстиції. Як на свій вік, діти вправно розуміють та вправно використовують термінологію, розрізняють види булінгу та обізнані про те, до кого і в яких випадках слід швидко бігти по допомогу. Разом з представниками юстиції малеча дійшла висновку, що байдужий спостерігач може бути гіршим персонажем за самого булера.

Оскільки сучасне покоління рано опановує гаджети та інтернет, доречно згадали про цькування з використанням електронних пристроїв та у мережі (або кібербулінг). Діткам важливо пам'ятати, що в соціальних мережах можна потрапити на обман, шахрайство та агресивну поведінку з боку інших користувачів.

Час, проведений разом з дітьми, сплинув непомітно, а ребуси, кросворди та юридичні задачі занурили малечу в цікавий світ права. Сподіваємося, наша правопросвітницька робота допоможе виховати з малечі свідомих та обізнаних про свої права громадян.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982