0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Юстиція Луганщини продовжує інформування громадян про їхні права

9 серпня 2019, 10:03

Спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Луганській області продовжують свою почесну правопросвітницьку місію. Під час роботи інформаційного намету «Перехрестя права», який встановлюють на вулицях області, ведеться постійна правороз’яснювальна робота для громадян Луганщини.

 

В ході роботи намету фахівці юстиції розповідали про ключові напрями діяльності загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», а усі громадяни, охоплені цією акцією, мали чудову нагоду отримати кваліфіковані безоплатні правові консультації та інформаційні матеріали Міністерства юстиції України.

 

В ході спілкування із населенням, фахівці юстиції виявили найбільш затребувані серед населення питання. Так, найчастіше громадяни запитували: як виїхати за кордон з дитиною без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків і як діяти, якщо на особу накладене обмеження на виїзд через заборгованість по аліментах; які права має особа, яка сплачує аліменти вчасно; як здійснюється відшкодування витрат на няню для дитини до 3-х років в рамках ініціативи «Муніципальна Няня»; як отримати знижку на оплату навчання дитини та інші.

 

Крім того, спеціалісти Управління юстиції розповідали громадян про зміну тарифів на послуги з теплопостачання, які очікують їх у новому опалювальному сезоні, з рамках правопросвітницької кампанії #ЧеснаПлатіжка. Адже рішенням Уряду було встановлено максимально допустимі граничні тарифи на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води для населення міст обласного значення та м. Києва. В опалювальному сезоні 2019/2020 року вартість тепла для населення зазначених міст не повинна перевищувати 1400 грн/Гкал для будинків з лічильниками та 35,21 грн/кв.м., якщо лічильники відсутні. Органи місцевого самоврядування зобов’язані здійснити перерахунок тарифів до 01 вересня 2019 року.

 

Наостанок усім відвідувачам правового намету наголошували, що громадяни України мають право на безоплатну первинну правову допомогу. Для її отримання слід звернутися до найближчого центру з надання безоплатної правової допомоги (адреси за посиланням http://bit.do/e4a9e) або зателефонувати  до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги зателефонувавши за номером 0 800 213 103.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1981