0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Безробітним лучанам розповідали про їхні права

9 серпня 2019, 09:27

Про безоплатну правову допомогу, що гарантується державою, а також про актуальні кампанії у межах загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!» розповідали лучанам, які перебувають на обліку у Луцькому міському центрі зайнятості. Ці та інші питання обговорили під час семінару, що відбувся 05 серпня 2019 року, за участі фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та партнерів – Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Так, заступник начальника відділу комунікацій та правопросвітництва Регіонального центру Ірина Кушпетюк розповіла присутнім про гарантовану Конституцією України можливість для кожного отримати первинну правову допомогу, а також про можливості окремих категорій осіб у випадках, передбачених законом, отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

Також мешканців обласного центру було познайомили з проєктом «Я МАЮ ПРАВО!» та розповіли про правопросвітницькі кампанії, яка реалізується в його межах. Громадяни дізналися про розмір, підстави та порядок нарахування аліментів, нові правила виїзду з дитиною за кордон, порядок отримання податкової знижки на розвиток дитини та послугу «Муніципальна няня».

Акцентували увагу й на кампанії «Чесна платіжка». Лучанам розповіли про встановлені Урядом України граничні тарифи на тепло та гарячу воду для населення міст обласного значення та м. Києва на опалювальний сезон 2019/2020 років.

_

Якщо вам потрібна правова допомога (складання заяв або інших документів) – звертайтеся до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до Єдиного контакт-центру системи БПД за номером 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1982