0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Маленькі полтавці в ігровій формі знайомилися зі своїми правами

6 серпня 2019, 16:16

Протягом двох тижнів працівники юстиції Полтавщини мандрували країною знань про права разом з вихованцями Полтавських закладів дошкільної освіти № 1 «Веселка», № 7 «Теремок», № 10 «Дюймовочка», № 13 «Сонечко», № 21 «Метелик», № 26 «Перші кроки», № 29 «Орлятко»,   № 42 «Зайчатко», № 46 «Бджілка», № 72 «Веснянка». Під час уявної подорожі дітлахи ознайомилися з основними правами дітей та з їх реалізацією за допомогою розмальовки «Юстиція - дітям».

Спілкуючись з маленьким громадянами нашої держави, розумієш, що поширення правової культури та освіченості, виховання доброзичливості та відповідальності слід починати з раннього віку. Адже саме в цей час відбувається становлення особистості дитини, формування етичних уявлень та толерантності до почуттів до інших людей. Знайомлячись з правами, діти навчаються зважати на думку та інтереси інших людей, захищати слабших, а також справедливо вирішувати суперечки і конфлікти, що виникають у повсякденному житті.

Особливу увагу співробітники полтавської юстиції приділили визначенню основних прав, якими наділена кожна дитина, а саме: право на життя і здоров’я; право на честь і гідність, на особисту недоторканість і безпеку; право на сім’ю та піклування, на навчання та відпочинок. Це той базис правових можливостей, за допомогою якого з дитини формується свідомий громадянин з активною життєвою та громадянською позицією.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1444