0 (800) 213 103
Цілодобово та безкоштовно в межах України

Юстиція Волині та сімейні радники області взяли участь у медіа – кав'ярні

5 серпня 2019, 16:58

Працівники Головного територіального управління юстиції у Волинській області спільно із сімейними радниками взяли участь у діяльності медіа-кав'ярні  «Від стереотипів і сексизму - до домашнього насильства: як розірвати взаємозв'язок», що проводився у межах Літньої школи практичної журналістики. На заході обговорювали питання протидії домашньому насильству, передумов домашнього насильства, дієвості роботи перших сімейних радників на Волині та конкретні приклади їхньої роботи.

Зазначимо, що з моменту початку дії Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» юстиція Волині проводить правоосвітні заходи та інформує населення краю про те, як протидіяти цьому ганебному явищу.

Віктор Вальчук є постійним партнером управління юстиції по реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» і віднедавна – першим сімейним радником Волині. Він присвятив свою діяльність протидії торгівлі людьми та домашньому насильству в області. Традиційно працівники юстиції, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги та сімейний радник Віктор Вальчук активно беруть участь у подібних заходах задля досягнення спільної мети — відновити громадянам їх порушені права.

На зустрічі були присутні і представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Волинській області.

До слова, гендерна медіа-кав'ярня відбувалася у межах проекту «Гендерночутливий простір сучасної журналістики», що реалізується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром.

Опитування
Так
81%
Ні
19%
Усього опитано: 1605